Her gelin ve nedimesine uygun stiller ile düğün öncesi ve sonrası iç çamaşırı kutlamalarınızın tonunu belirleyebilirsiniz. Öyleyse söyle bize, senin iç çamaşırı tarzın ne?

Seksi ve sofistike iç çamaşırı, pijama, yüzme ve aksesuar arıyorsanız, Bras N Things ‘I Do My Way’ serisine göre sizler için sıraladık. Düğünün için yeni ve mükemmel bir şeye hazır mısın?!

Birinci Sınıf Kadınlar İçin Gelin İç Çamaşırı

Beyazın içinde gerçek bir vizyon! Düğün gecenizde masumiyetinize ve kutsallığınıza, özür dilemeden size ait bir parçayla meydan okuyun. Eşiniz için tam boy slip, dalma büstiyer veya kurnaz korse kullanın ve en yeni gelin koleksiyonumuzda unutulmaz bir gece yaratın.

Mavi Kötü Gelin İç Çamaşırı 

Seninle asla yeterince mavi yok! Cesur, cesur ve güzel, her zaman içsel sakinliğinize ve şehvetli dinginliğinize meydan okuyorsunuz. Sokaklarda bir hanımefendi ve çarşafların altında somurtkan, mavi şaheserlerimiz kimsenin şüphelenmediği sessiz baştan çıkarıcı kadın için yapılmıştır. Tatlı iç çamaşırı serimizde sevgilinizi şaşırtın.

Gelin İç Çamaşırı

Seksi baştan çıkarıcı kadın

Tavuklarınızı boğucu bir tarzda kutlayın! Kız kardeşlerini al ve tüm zamanların en seksi pijama partisini yap. Birbirinize şarkı söyleyerek serenat yapın ve hatırlanacak güzel bir yastık savaşı için yastıklarınızı toplayın. Eşyalarınızı özel süitinizin etrafında gezdirin ve Bras N Things’inizde kimse izlemiyormuş gibi dans edin.

Gelin İç Çamaşırı

Güzel Pembe Prensesler

Düğün gecesi pembe giyeriz…. hehe. Oldukça pembe bir gurura sahip geleneksel olmayan gelin için, bu eğlenceli aşk ve şehvet rengini sallayın ve düğün kutlamalarınıza gecenin geç saatlerine kadar devam edin. Allık ve sıcak pembe seçenekleri sunan yeni gelin koleksiyonumuzla sıcağı açın.

Gelin İç Çamaşırı
Gelin İç Çamaşırı
Gelin İç Çamaşırı

Kibritçi kızlar

Pileler ve inciler, kraliyet ekibiniz için mükemmel bir çifttir. Kabilenizin size, eşleşecek görkemli reçellerle imparatorluk temalı tavuklar ikram etmesine izin verin. Bu zarif sette şampanyanızı yudumlarken ve mücevherlere damlayan en iyi dostlarınızı hayal edin, eşleşen bir bornoz olduğunu da söylemiş miydik?

Gelin İç Çamaşırı
Gelin İç Çamaşırı

Straplez Gelinlik Altına Ne Giyilir?

Askısız olması nedeniyle klasik sütyenlerle kullanımı zor olan straplez gelinliklerle kullanılacak iç çamaşırlarının nasıl olması gerektiğini listeleyelim. Sonra detaylara geçelim:

  • Gelinlikle aynı tonda
  • Tutuşu sağlam
  • Kaliteli
  • Terletmeyecek
  • “Cup”lı sütyenler giyilebilir.

Göğüs Dekolteli Gelinlik İçin İç Çamaşırı Modelleri

  • Dekolte derinliğine uygun
  • Yapışkanlı sütyenler
  • V yakalı

Sırt Dekolteli Gelinlik İçine Ne Giyilir?

Özellikle ince yapılı gelin adaylarına çok yakışan sırt dekoltesi sütyen seçimi konusunda seni biraz sıkıntıya sokabilir. Özellikle de derin sırt dekolteli gelinlikler için seçeneğinin çok fazla olmadığını bilmelisin.

Bu durumda küçük göğüslü olman senin için avantaj sağlayacak. Yalnızca uçlarını kapatacağın yapışkan sütyen modeliyle günü kurtarabilirsin. Eğer büyük göğüslere sahipsen de, derin dekolteli gelinlik yerine alttan bantlı olan sütyen modelini kullanabileceğin bir dekolte tercih etmeni öneriyoruz.

 

Kaynak: https://weddedwonderland.com

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir