Yılbaşı iç çamaşırı hediyesi

Demek bu yılbaşında partnerinize iç çamaşırı hediye etmeye karar verdiniz? İşte en iyi Noel iç çamaşırını nasıl seçeceğinize dair hızlı ve etkili bir rehber. Yılbaşı için iç çamaşırı hediye etmek yeni bir şey değil. Bu günlerde neredeyse bir gelenek haline geldi.

Yılbaşında Neden İç Çamaşır Hediye Etmelisiniz?

Tatil mevsimi neşe, kutlama, refah ve beraberlikle ilgilidir. Yılbaşı için iç çamaşırı hediye etmek, partnerinizle olan ilişkinizi güçlendirecektir. Samimi yaşamınıza kesinlikle daha fazla tat katacaktır. Birbirlerinin isteklerini yerine getirecek. Karınıza en iyi yılbaşı iç çamaşırlarını hediye etmek, ilişkinizi daha derin ve güçlü bir şekilde bağlayacaktır. İç çamaşırının önemini anlayan erkekler her zaman övgüye layık görülmüştür. En iyi Yılbaşı iç çamaşırını nasıl seçeceğinizin sırrını öğrenmek için doğru sayfaya geldiniz.

Bu Yılbaşında İç Çamaşır Hediye Etmek İçin Basit ve Pratik Kılavuz

Yılbaşı iç çamaşırı rehberi

Nereden başlayacağını ve nasıl bir sonuç elde edeceğini düşünmenin bile korkunç olduğunu biliyorum. İç çamaşırı, samimi bir giyim eşyasıdır. Sütyenler, külotlar, oyuncak ayılar, iç çamaşırı takımları, babydoll‘lar ve çok daha fazlasının birleşimidir. Farklı işlevlere hizmet eden farklı stiller ve desenler vardır. Yılbaşı için satın alabileceğiniz birçok iç çamaşırı hediyesi var. İç çamaşırı, kız arkadaş için mükemmel bir Noel hediyesidir.

Doğru Renk

yılbaşı siyah iç çamaşırı hediyesi
Siyah takım

Bir renk seçmek, bir iç çamaşırı Yılbaşı hediyesi için alışveriş yapmanın temel bir unsurudur. Partnerinizin ten rengi açıksa, kırmızı ve mavilerden uzak durmak isteyebilirsiniz. Bu renkler aslında eşinizin ten rengine bağlı olarak solgun görünmesine neden olabilir. Cesur renklerle gidiyorsanız siyah, altın ve hatta krem ​​rengi iç çamaşırları harika seçimler olabilir. Daha koyu tenli olanlar için parlak kırmızılar ve pembeler idealdir. Ancak partnerinizin saçıyla çakışmamalıdır.

Doğru Tarz

sexy yılbaşı iç çamaşırı hediyesi
Sexy lingerie

Bir tasarım hakkında şüpheye düştüğünüzde, tedbiri elden bırakmamak her zaman en iyisidir çünkü çok açık veya müstehcen bir şey istemezsiniz. Tabii onun istediği bu değilse! Onun damak tadını da göz önünde bulundurun. Basit bir dantel tanga bir kadın için mükemmel olabilirken, bir diğeri daha gösterişli bir şeyi tercih edebilir. Yine, nihai bir karar vermeden önce kişisel tercihlerinizi göz önünde bulundurun. Noel zamanında etkilemek için çok çabalamak yerine gurur verici ama basit bir şey seçmek en iyisidir, çünkü iç çamaşırı zaten hemen büyük sürprizler yapmaktan çok beklenti ile ilgilidir. Bunun yerine zaman içinde eklenecektir, bu yüzden bunu da aklınızda bulundurun. İster bir set seçiyor ister sadece bir ürün satın alıyor olun, bu geçerlidir.

Doğru beden

Yılbaşı iç çamaşırı hediyesi doğru beden tercihi
seksi siyah iç çamaşırı ve ayakkabı

Doğru beden iç çamaşırı almanın sırrı nedir? Genellikle hangi beden giyerseniz giyin, bazı stillerin ve markaların üzerinize tam olarak oturmadığını görebilirsiniz. Neden biliyor musun? Çoğumuz bunun nedeninin geniş kalçalarımız veya dar kalçalarımız veya küçük göğüslerimiz veya büyük göğüslerimiz olduğunu düşünürüz, ancak her zaman bu şekilde işlemez.

Sütyeninin beden ölçüsüne uygun olup olmadığını anlamanın sırrı, çeşitli markalarda hangi beden giydiğini bulmaktır. Tıpkı giysiler gibi, sütyenlerin de daha büyük veya daha küçük göğüslere daha iyi veya daha kötü uyum sağlayacak farklı kesimleri vardır.

Bedenleri ve markaları not edin veya daha iyisi bir resim çekin!

En Büyük İç Çamaşırı Yılbaşı Hediyesi İpucu: Asla Acele Etmeyin

Tüm bu faktörleri göz önünde bulundurarak acele etmeyin; hem özel hem de sevgilinize mükemmel şekilde uyan bir şey bulana kadar farklı stilleri incelemek için biraz zaman harcayın. Bu şekilde, daha sonra başka bir şey alma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Ve emin olun, çabalarınızı gerçekten takdir edecek! Takı veya iç çamaşırı gibi düşünceli hediyelerin, her yıl arkadaşlar ve aile üyeleri arasında değiş tokuş edilen geleneksel hediyeler üzerinde ne kadar fark yarattığına şaşırabilirsiniz. Partnerinizin tam olarak ne giymeyi sevdiğini göz önünde bulundurarak sizinkinin diğerlerinden farklı olduğundan emin olun.

Yılbaşı iç çamaşırı hediye seçimi

Yılbaşı İç Çamaşırı Sözlüğü

“senin gibi doğru iç çamaşırı yılbaşı hediyesi arayan erkekler için”

En iyi Yılbaşı iç çamaşırlarını seçerken sözlüğü inceleyin.

 1. Push Up Sütyen: Göğüsleri daha büyük göstermek ve daha belirgin bir dekolte elde etmek için cezbedici sütyenler.
 2. Dalma Sütyen: Derin boyunlu, merkezde daha fazla görünen tatlı sütyenler.
 3. Bralette: Tamamen veya kısmen şeffaf daracık dantel sütyenler. Çok şık oldukları için kadınlar arasında en çok beğeniye sahip sütyenler.
 4. Dantel Sütyen: İhtişamlı görünümlü şehvetli sütyenler .
 5. Şeffaf Sütyen: Her şeyi ortaya çıkarmak için çok seksi sütyenler. Kadınlar hafiflik ve rahatlık için seviyor ve sütyen hissi yok .
 6. Askısız Sütyen: Tatlı sütyenler, askısız yapışkan tip sütyenler .
 7. Balconette Sütyen: Göğüslerin üst kısmını ortaya çıkaran seksi sütyen .
 8. Babydoll: Yumuşak bornozlu veya bornozsuz şeffaf seksi gecelikler .

İç çamaşırı satın almak beyin ameliyatı yapmak değildir. Sabır ve doğru bilgi sizi iç çamaşırı alışverişinde profesyonel yapacaktır. En iyi Yılbaşı iç çamaşırını nasıl seçeceğiniz hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

Hadi Derinlere İnelim

partnerinize yılbaşı iç çamaşırı seçerken doğru beden seçimine dikkat edin
Doğru Beden Seçimi

Noel iç çamaşırlarının kodunu çözelim

İyi bir iç çamaşırından oluşan mükemmel bir koleksiyon düşündüğünüzde, her şey tek bir şeye indirgenir: bedene. İç çamaşırı doğru boyutta değilse, bir kadın için hiçbir faydası yoktur. Bu nedenle, gömlek bedeninizi nasıl bildiği ve size o favori numarayı hediye ettiği gibi, onun bedenini bilmek önemlidir.

İç çamaşırlarını karıştırarak işe başla. Başka çare yok. Orada başka bir engel ile karşılaşacaksın. Etiketinde 34B yazan M beden spor sutyeni olacaktır. Ama günlük giyim olarak kullandığı sütyen 34 C gösteriyor. Kadınlar farklı beden sütyen kullanıyor mu? Kafan çok karıştı değil mi?

Bunun nedeni, farklı markalar arasındaki küçük ila orta boy farklardır. Kendisi için en iyi Yılbaşı iç çamaşırını almak için en çok kullandığı bedeni not edin.

Örneğin, etikette 34 C yazıyorsa, bant ölçüsü 34’tür ve C, kup ölçüsünü belirtir. Bu, bu Yılbaşı için yeni iç çamaşırı almak için fazlasıyla yeterli. Bazı etiketlerin boyutu santimetre cinsindendir. (Hintli kadınların çoğunun ölçümleri neden inç olarak kullandığını bilmiyorum. Ancak santimetre ölçümü, bedendeki en küçük farkları bile kapatmaya yardımcı olacaktır.) Bu durumda, marka gerektiriyorsa diye Google’ı inç’e dönüştürmek için kullanın.

En Zor Kısım Bitti!

Marka Varyasyonu

Sahip olduğu daha fazla markayı kontrol edin. Belirli bir markayı satın alabilir misin? Daha fazla numaraya sahip olması, onları giymeyi sevdiği anlamına gelmez.

Belirli bir markadan satın aldığım bir sürü iç çamaşırım var. Ancak son zamanlarda Facebook sayfasına rastladığımda farklı bir markadan satın aldım. Ürünler model üzerinde güzel duruyordu. Beni harika göstereceğini umdum ve sitelerini ziyaret ettim. Uyum ve kaliteyi denemek için sadece birkaç tane aldım. Bir şeyi dışarıdan güzel göründüğü ve indirimli bir fiyat etiketi taşıdığı için satın alan tek kişi ben değilim. İç giyim söz konusu olduğunda rahatlık ve dayanıklılık benim için önemlidir.

Ama tahmin et ne oldu! Uyum mükemmeldi ve eski sütyenlerimden daha modaydılar. Hemen iç çamaşırı alışveriş yerimi değiştirdim. Artık sırf atacak kadar eskimediği için eski markada daha çok numaram var. Yani bu da geçerli olabilir.

Şimdi ne soracağını biliyorum? Elinde sadece birkaç tane bulunan ve yeni durumda olan markayı alabilir miyim? Belki bir sebepten dolayı yenidirler. Onları ne zaman satın aldığını ve tüm teçhizat ve paçavraların altında derin bir köşede yatmak için ayrıldığını asla bilemezsiniz. Belki de aldığından beri giymemiştir.

Önemli Not: Kullandığı iç çamaşırı markasını pek umursama.

Yılbaşı Hediyesi Tercihini Bil

Bir erkeğin karısının/kız arkadaşının “tercihlerini” bilmesi gerektiğini söyleyen birçok makaleye ve uzman tavsiyesine neden rastladığımı bilmiyorum. Zaten tercihine göre iç çamaşırı alıyor. O halde bir erkeğin iç çamaşırı alması neyi değiştirir ki? Kişiselleştirilmiş düşünceleri “tercih” adına tutmak mı? Ben de Erkekler diyorum! İç çamaşırı söz konusu olduğunda tercihini görmezden gelin. (Bu makale iç çamaşırları hakkında olduğu için bu sadece iç çamaşırları içindir)

Uzun lafın kısası, ona “Ben her zaman bu modeli giyiyorum ve bu Noel bir tane daha aldım!”

Fütüristik bir tasarım ve kesin destek hiçbir kadını hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Onu şaşırtmak, yeni, hiç giymediği bir şeyi deneme heyecanını yaratmak için oradasınız. Ona V yaka kaşkorse ve kemer ve fermuar baskılı erkek şortu almaya ne dersin?

Yılbaşı için iç çamaşırı nasıl seçilir

Sadece bir hediyenin sürpriz olması gerekmiyor. İç çamaşırı kendi içinde gelişen sürpriz, heyecan ve duyum unsurlarını barındırır. Kırmızı, yeşil ve beyazın Yılbaşı renkleri olduğunu söylüyorlar. Ancak Noel iç çamaşırlarının yalnızca bu renklerden herhangi biri olması gerekli değildir. Renkler seçeneklerinizi kısıtlamasın.

İşlerin kontrolünü eline aldığında, bir kadın için canlandırıcı bir andır. Ona ne giyeceğini ince bir şekilde söyleyin (Ancak bu kuralı dikkatli bir şekilde yerine getirin. Yine bu kural sadece iç çamaşırları için geçerlidir).

Bu sefer partnerine en iyi Yılbaşı iç çamaşırlarını almak için çılgınca düşün. Zaten vahşi şeyleri tercih ediyorsa, bu sadece daha iyiye doğru bir dönüş yapacaktır.

Yılbaşında Alınacak İç Çamaşırı Hediyesi

En iyi yılbaşı iç çamaşırı

Yılbaşı iç çamaşırı hediyesi
Yılbaşı Hediyesi

Bu konuda açıklama almak için çevrimiçi bir iç çamaşırı web sitesine sahip olan bir iç çamaşırı uzmanıyla görüştük. Bu yıl en iyi Yılbaşı iç çamaşırlarını almayı planlayan senin gibi erkekler için çok faydalı. “ İç çamaşırı satın alırken beden çok önemli olsa da, bir erkek olarak bu konuda yalnızca belirli bir seviyeye kadar titiz olabilirsiniz. Bugünlerde çevrimiçi iç çamaşırı mağazalarında kolay değişim olanakları var. Yerinizden bir tıklamayla beden değişimi talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca, daha fazla sayıda ürünü görüntüleyebilirsiniz. Fiziksel bir mağazada mümkün olmayan diğer ürünlerle tasarım, tip ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. ”

“İnternetten satın alarak ürünleri kapınıza kadar teslim alabilirsiniz. Sürpriz faktörünü yaşatmak için iş yerinize teslim ettirebilirsiniz. Çevrimiçi mağazalar, iç çamaşırlarınızı gizli bir pakette teslim almanızı sağlar. Hatta bazı çevrimiçi mağazalar, müşterilerinin işini kolaylaştırmak için hediye paketleme seçenekleri bile sunuyor.”

Yılbaşında İç Çamaşırı Hediyesi Alacak Kişiye Önemli Notlar

 • Kullandığı iç çamaşırına bakarak bedenini öğrenin.
 • Web sitelerini keşfedin ve modaya uygun ve kadınlar arasında popüler olan bir şey satın alın.
 • Bu yıl Yılbaşı hediyesi olarak yeni gelenlere göz atın.
 • İhtiyacınız varsa, onun tercihini kendi arzularınızla birleştirebilirsiniz.
 • Bu yılbaşı için kadınlara özel bazı renkler seçtik. Kırmızı, beyaz, yeşil ve pembe. Yine de bu renk seçimini katı bir şekilde takip etmenize gerek yok.
 • Kampanya ürünleri tükenmeden şimdi acele edin!

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir