Yılbaşı Gecesi, önümüzdeki yeni yıl ve onunla birlikte gelecek tüm deneyimler için bir kutlama ve beklenti zamanıdır. Yeni çiftler için gelecek olanı dört gözle beklemek özellikle heyecan verici. Bu yüzden, sevgilinizle birlikte yeni yıl kutlamanın en romantik 10 yolu listesini hazırladık.

1. Evde birlikte bir akşam geçirin

Bu fikir biraz sıkıcı görünebilir, ancak sevdiğinizle bir gece geçirmekten daha samimi ne olabilir? Daha da iyisi, yeni yılı getirmek için iyi şarap ve baloncuklar içeren yemyeşil bir ev yapımı yemek için mi harcadınız? Telefonlarınızı kapatın ve partileri atlayın. Birbirinize odaklanın ve kutlamayı ikiniz için yapın.

Ev yapımı yemek

2. Konaklamaya gidin

Arkadaşlarınızla kutlamak eğlencelidir, ama ya birlikte lüks bir apartman dairesinde veya sahile yakın bir evde birkaç gün geçirebilseydiniz? Bu, kaçmak istediğiniz, ancak yurtdışına seyahat etmek için paranızın olmadığı sıkı bir bütçe için harika bir seçenektir. Pink Women’s Romantik tatil tavsiyesini dinleyebilirsiniz.

Çift tatil

3. Gece yarısı yürüyüşüne çıkın

Sevilen biriyle yürürken güzel bir sohbet etmenin çok romantik bir yanı var. Gece yarısına gelmek üzereyken neden geceyi şehirde dolaşarak, sohbet ederek ve insanları izleyerek geçirmiyorsunuz? Amaçsızca yürüyebilir ve yolunuza hangi heyecan verici maceraların gösterildiğini takip edebilirsiniz – hangi maceranın önünüze çıkacağını asla bilemezsiniz!

4. Birlikte hedefler belirleyin

Hedefleriniz hakkında şarap veya baloncuklar ve atıştırmalıklar hakkında konuşmak çok heyecan verici gelmeyebilir, ancak sevdiklerinizle geleceğiniz söz konusu olduğunda, bu olabilir. Ortak hedeflerin bir listesini yapın ve bunları birlikte veya diğerini destekleyerek nasıl gerçekleştirebileceğinizi tartışın. Ortak kararlar oluşturmak, sizi bir araya getirmenin harika bir yolu olabilir.

5. Yatakta geçirin

Yeni bir çift olarak, bir geceyi evinizin en mahrem odasında, yatak odasında geçirmekten daha iyi bir yol olabilir. Yakınlaşmak, önümüzdeki 12 ay için ruh halini belirlemenin gerçekten romantik bir yoludur. Birlikte duş alırken biraz mum yakarak ve hafif bir müzik açarak ortalığı biraz renklendirin ve sonra yatağa gidin. Cinsellik sevgilinizle yeni yıl tecrübesi için bir birinize vereceğiniz en güzel hediyedir. Cinsellik yaşarken hastalıklara dikkat etmeyi unutmayın.

Yatakta çift kucaklama

6. Birbirinizi şımartın

Biraz masaj yağı alın ve rahatlatıcı, romantik bir müzik açın. Akşamı, en sevdiğiniz müzikleri dinlerken çatırdayan ateşin önünde birbirinize masaj yaparak geçirin. Yılın sonunu kutlamak için rahatlatıcı, şehvetli bir yol. Gerçekten kutlamak için şarap ve peynir getirmeyi unutmayın.

çift ​​masaj

7. Tüm argümanlarınızı yakın

Gece yarısından önceki dakikalarda, her kişi diğer kişiyi içeren en büyük evcil hayvan çilelerini yazabilir. Bunları birbirinize göstermek zorunda değilsiniz, sadece kavga ettiğiniz konuların bir listesini yapın. Gece yarısı onları ateşe at ve yanmalarını izle.

Ateş

8. Bir oyun gecesi yapın

Dolapta sakladığınız tüm klasik masa oyunlarını çıkarın veya sahip olduğunuz bir oyun sistemini kurun. Evde çocuk bakıcısı olmadan romantik bir akşam geçirebileceğiniz için oyun oynamak çocuklu olanlar için iyi bir seçenektir.

Çift Oyun Gecesi

9. Gece yarısı pikniği yapın

Yaz aylarında gece yarısı pikniğinden daha romantik ne olabilir? Biraz lüks şarap veya baloncuklar ile lezzetli ikramlardan oluşan bir sepet hazırlayın ve havai fişekleri izlemek ve birlikte samimi zamanın tadını çıkarmak için en sevdiğiniz piknik yerine gidin.

Çift Piknik

10. Romantik filmler izleyin

Ya da sadece birbirinizin en sevdiği filmleri izleyin. Bir gece geçirmenin birbirinizin tutkularını paylaşmaktan daha iyi bir yolu var mı? Akşamın tadını çıkarmak için biraz patlamış mısır ve şarapla kanepeye kıvrılın. Ve hepimiz tipik bir Netflix ve soğuk gecenin nasıl bittiğini biliyoruz 😉

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir